No items found.

Mramor je prírodný kameň, ktorého popularita siaha hlboko do histórie, predovšetkým pre jeho eleganciu a nadčasový vzhľad. Mramor sa vyznačuje pestrou paletou farieb a textúr, ktoré mu dodávajú jedinečný charakter. Často sa používa pri výrobe podlahových dlažobných obkladov, kúpeľňových obkladov, stolových dosiek alebo krbov, no známy je aj vďaka svojmu použitiu v sochárstve a pri tvorbe umeleckých objektov.

Hoci je mramor pevný a relatívne odolný, nie je vhodný ako pracovná doska, môže totiž podliehať poškodeniu kyslými látkami vyskytujúcimi sa v kuchyni, akými sú citrónová šťava alebo ocot. Materiál je impregnovnaý a ošetrený, aby sa zvýšila jeho odolnosť proti škvrnám a chemickému poškodeniu.

Mramor je medzi prírodnými materiálmi synonymom elegancie a jeho využitie vie dodať každému priestoru punc prémiovosti a prispieť k zvýšeniu estetickej hodnoty.

V KBT máme s mramorom bohaté skúsenosti a ponúkame široké portfólio služieb spojených so spracovaním tohto materiálu vrátane poradenstva pri výbere konkrétneho typu kameňa, rezania podľa individuálnych potrieb, precíznej montáže a poradenstva pri údržbe.

Ponuka materiálov

Giallo Atlandite
Emperador Dark
Nero Marquina
Afyon White
Silver Brown Wave
Bianco Carrara CD
Bianco Carrara Giola
Bianco Perlino
Michelangelo
Crema Marfil
Giallo Atlantide
Diamond Fall
Grigio Eggeo
Chevernie
Mystery White
Calcite Azul Extra
Irish Green
Palissandro Nuvolato
Olimpo Striato
Palissandro Oniciato
Rainforest Green
Portoro
Rainforest Brown
Rosa Duomo
Rosa Bellissimo
Rosa Portogallo
Salome
Rosa Norvegia
Rosso Alicante
Rosso Asiago
Rosso Francia
Rosso Perlino
Rosso Verona
Statuario Veneto
Verde Antiqua
Spring Yellow
Smoky Black
Verde Guatemala
Blue Chevernie
Botticino Classico
Breccia Sarda
Bronze Armani
Calacatta Carrara
Kontaktujte nás, pokiaľ vás zaujala naša ponuka služieb a materiálov.

Realizácie

Mramor

Materiály

Disponujeme širokou paletou prírodných materiálov z celého sveta od overených dodávateľov. Ponúkame tiež technické kamene od renomovaných európskych výrobcov.