No items found.

Ónyx je polodrahokam známy vďaka rozmanitosti vzorov a farieb, ktoré ponúka.
Jeho výnimočný vzhľad zabezpečuje jeho obľúbenosť pre použitie vo vysoko dekoratívnych aplikáciách. Popularitu získal predovšetkým pre svoju svetlopriepustnosť, ktorá umožňuje vytvárať v priestore nezameniteľné svetelné efekty a dodá interiérom osobitú atmosféru. Pôsobivá štruktúra robí z ónyxu unikátne umelecké dielo prírody.

Ónyx sa často používa na obklady luxusných kuchynských a kúpeľňových povrchov, prípadne ako dekoratívny prvok interiérových stien, ako aj na výrobu príborníkov, jedálenských stolov alebo konferenčných stolíkov. Svetlopriepustnosť materiálu umožňuje, aby boli výrobky z ónyxu podsvietené, čo dokáže v interiéroch vyčarovať magický efekt.

V KBT jedinečným vlastnostiam ónyxu rozumieme a ponúkame na mieru šité služby, ktoré zahŕňajú špecializované poradenstvo, precízne rezanie a citlivú integráciu  tohto materiálu do vašich projektov.

Ponuka materiálov

Onice Silver
Onice Verde Pakistano
Onice Arco Iris
Onice Tiger
Alabastro Egiziano
Onice Alabastro
Onice Bianco
Onice Fantastico
Onice Miele
Onice Smeraldo
Onice Sultan
Kontaktujte nás, pokiaľ vás zaujala naša ponuka služieb a materiálov.

Realizácie

Ónyx

Materiály

Disponujeme širokou paletou prírodných materiálov z celého sveta od overených dodávateľov. Ponúkame tiež technické kamene od renomovaných európskych výrobcov.