Veľkoplošné obklady

No items found.

Veľkoplošné obklady sú v interiérovom dizajne populárne, pretože umožňujú vizuálne zväčšiť a zjednotiť priestor. V KBT ponúkame širokú škálu možností pre použitie veľkoplošného kameňa v moderných, ako aj klasických interiéroch.

Tieto obklady sú ideálne na vytvorenie elegantných a spojitých plôch bez viditeľných prerušení, čoho výsledkom je hladký a sofistikovaný vzhľad stien a podláh. Veľkoplošné materiály znamenajú menej škár a viditeľných spojov, čoho dôsledkom je vizuálne zjednotenie priestoru a tiež jednoduchšie čistenie a údržba.

Veľkoplošné obklady je možné aplikovať v širokej škále interiérov, v bytových a kancelárskych priestoroch, hoteloch a na ich recepciách, takisto v komerčných priestoroch, akými sú showroomy a predajne. Luxusné prostredie, ktorého súčasťou sú precízne realizované veľkoplošné obklady, vždy zvýrazní kvalitu ponúkaných produktov alebo služieb.

V KBT ponúkame nielen širokú škálu prírodných a technických kamenných materiálov pre veľkoplošné obklady, ale aj kompletné služby, ktoré zahŕňajú poradenstvo, presné zameranie a opracovanie, kvalitnú montáž a impregnáciu.

Realizácie

MATERIÁLY

Ďalšie druhy realizácií