Kuchyne a kúpeľne

No items found.

Kuchyne a kúpeľne sú priestory, ktoré v každom dome či byte predstavujú frekventovaný bod každodenných aktivít. V KBT rozumieme dôležitosti týchto miest a ponúkame širokú škálu materiálov a riešení, ktoré spájajú cit pre estetiku a účel.

Prírodný kameň už roky dominuje v oblasti dizajnu kuchýň a kúpeľní vďaka svojej trvácnosti a luxusnému vzhľadu. Mramor, žula a travertín sú obzvlášť obľúbené možnosti pre kuchynské pultové dosky, kúpeľňové pulty a obklady stien pre svoju schopnosť dodať priestoru jedinečnosť a eleganciu.

Okrem prírodných kameňov ponúkame aj technické alternatívy, ktoré majú vlastný jedinečný vzhľad. Syntetický kameň, známy tiež ako technický alebo kompozitný kameň, je vyrábaný z prírodných materiálov kombinovaných s polymérmi, čím je dosiahnutá vysoká odolnosť a farebná stálosť. Materiál je odolný proti poškrabaniu, škvrnám a teplu.

V KBT vám vieme pomôcť s realizáciou celého spektra aplikácií vrátane kuchynských pultov a ostrovčekov, kúpeľňových pultov, umývadiel, vaní, obkladov stien kúpeľní, ale aj s realizáciou sprchových kútov, ich bočných stien, priečok a podláh.

Realizácie

MATERIÁLY

Ďalšie druhy realizácií